poniedziałek, 1 października 2018

Klasowy Dzień Chłopaka

W poniedziałek 1 października w naszej  klasie świętowano Dzień Chłopaka. Wszystko za sprawą  koleżanek. Zadbały o to, aby był to  niezapomniany dzień. Mieliśmy do wykonania  wiele zadań, z którymi radziliśmy sobie doskonale.
Dziewczynki nad wyraz uważnie obserwowały nasze zmagania  i biły  brawa. Zaczęło się od zagadek, które przygotowała Lena, później było łamanie głowy nad rebusami Helenki. Udało się rozwiązać krzyżówkę z hasłem CHŁOPAK, ułożoną przez Jagodę.  Największą niespodzianką było szukanie skarbu ukrytego przez dziewczynki i mamę Jagody, na terenie szkoły. W poszukiwaniach pomocna była mapka, według której  poruszaliśmy się po szkole. Dotarliśmy do gabinetu Pani Dyrektor,  tam rozwiązaliśmy pierwsze zadanie - udało się. Brawo! Poszukiwania trwały dalej, a skarbu jak nie było widać, tak nie było widać. Gdzie on jest ukryty? Takie i inne pytania zadawaliśmy sobie wzajemnie,  a dziewczynki tylko się uśmiechały. Kolejne zadanie czekało na nas w świetlicy, dość łatwe, więc szybko ruszyliśmy dalej. Mapka zaprowadziła nas do dyżurki Pani Grażynki. Jest skarb !!! Radość ogromna, rumieńce na twarzach, okrzyki.  Wielki karton, a w nim prezenty dla każdego chłopaka. Były też życzenia od dziewczyn i pani Hani.  Wszyscy bawiliśmy się wspaniale w sympatycznej i miłej atmosferze. To był niezapomniany Dzień Chłopaka. DZIĘKUJEMY!!!

Żegnaj druga klaso! Wyruszamy na wakacje!

Tak szybko minął rok szkolny 2018/2019, że ani się nie obejrzeliśmy, a tu już jego koniec. Wiele przez ten rok się działo. Zdobyliśmy now...