poniedziałek, 3 września 2018

STARTUJEMY !!!

Żegnajcie wakacje i letnie przygody !
Na nas już czas do szkoły !

Trzeciego września po dwumiesięcznej przerwie wróciliśmy do szkoły.Wszyscy odświętnie ubrani wraz z rodzicami gromadziliśmy się na sali gimnastycznej
oczekując na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Rozglądaliśmy się po sali szukając kolegów i koleżanki z klasy. O, co za radość widzieć znajome twarze.
Wśród nas byli uczniowie klas pierwszych i dzieci z oddziału zerowego rozpoczynające swoją przygodę ze szkołą. Nagle cisza, wprowadzono sztandar naszej szkoły. Staliśmy na baczność śpiewając hymn. Potem powitała nas pani dyrektor, tak, tak pani, a nie pan. Trochę byliśmy zaskoczeni, ale powitanie było miłe. Pani dyrektor uśmiechała się do nas.
Po uroczystości udaliśmy się do naszej klasy. Uwaga! Jesteśmy uczniami klasy drugiej, a co ważne wszyscy zdrowi wróciliśmy do szkoły. Naszą panią będzie teraz pani Hania. Znamy panią Hanię, która powiedziała nam, że miło jej będzie uczyć się z nami, bawić, jeździć na wycieczki, przeżywać różne przygody i nam też będzie miło z panią. Z naszej strony było wiele pytań np.będziemy się dzisiaj uczyć, kiedy basen, klucze do szatni, a co ze słodyczami, a będą dyżurni....., wszystko wspólnie ustalimy w najbliższych dniach, zapewniała pani. Witała też naszych rodziców zapraszając ich na pierwsze zebranie.
Wesoło wkroczyliśmy w nowy rok szkolny.

Powitanie wiosny

Na dzień 21 marca czekaliśmy z niecierpliwością, bo każdego roku obchodzimy go bardzo uroczyście i wesoło. Przygotowania do powitania wio...